Zobacz, świeci słońce…

do krakowa tamtedy

Już niebawem ukaże się długo wyczekiwany klip JB Produkcja Trwają jeszcze ostatnie prace montażowe. Jednak już DZISIAJ zobaczcie zapowiedź.
JB udowadnia, że możemy być dumni z tego kim i skąd jesteśmy i że naprawdę warto do nas przyjechać na Dni w Diecezji w przyszłym roku.
Utwór powstał w wersji polsko-angielskiej.

Zobacz, świeci słońce…

Szósta część filmu z peregrynacji Znaków ŚDM w diecezji

133image034To już ostatnia część filmu prezentująca miejsca i wydarzenia podczas wizyty Symboli ŚDM w diecezji zamojsko-lubaczowskiej. Tym razem zobaczymy w nim do jakich miejsc dotarły Znaki w dniach 14-16 maja 2015 roku. Były to szkoły i parafie na terenie rejonu lubaczowskiego (dekanaty: Cieszanów, Narol i Lubaczów).

Cały projekt zrealizował Tomasz Rozmus STUDIO RAZMI FILM przy współpracy Katolickiego Radia Zamość. Przy okazji publikacji szóstej części filmu, jako Centrum Przygotowań Światowych Dni Młodzieży w Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, pragniemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się i wsparli przebieg peregrynacji Znaków Światowych Dni Młodzieży.

Zapraszamy do obejrzenia.

Piąta część filmu z peregrynacji Znaków ŚDM

99image060
Prezentujemy piątą (przedostatnią) część filmu z peregrynacji Znaków Światowych Dni Młodzieży w Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Zobaczcie jak przebiegała w rejonie tomaszowskim. Film nieco dłuższy od poprzednich, ale też obejmujący więcej miejsc niż dotąd (dekanaty: Tomaszów Południe, Tomaszów Północ, Łaszczów, Tarnoszyn, Tyszowce). Film przygotował Tomasz Rozmus i Studio Razmi Film.
Zapraszamy do obejrzenia.

 

Peregrynacja Symboli ŚDM w rejonie biłgorajskim.

Prezentujemy Wam czwartą część filmu z peregrynacji Znaków Światowych Dni Młodzieży.

Powróćmy do czasu odwiedzin Symboli w rejonie biłgorajskim (dekanaty: Biłgoraj Północ, Biłgoraj Południe, Tarnogród, Józefów) w dniach od 9 do 11 maja.

Film został zrealizowany przez STUDIO RAZMI FILM. Oglądajcie i wspominajcie! 🙂