Diecezjalne Wiadomości ŚDM (33)

logo
W Wiadomościach już ostatnie przypomnienie dla wolontariuszy o tym, że tylko do 30 listopada czekamy na wypełnienie przez Was FORMULARZA REKOLEKCYJNEGO, w którym możecie zadeklarować swoją przynależność do wolontariatu ŚDM. To bardzo ważna sprawa. Ponadto o święcie KSM-u i sobotniej prezentacji naszej diecezji na międzynarodowym spotkaniu w Krakowie. Posłuchajcie!

2015-11-26 (33)_Prezentacja diecezji

 

FORMULARZ DLA WOLONTARIUSZY – to już ostatnia chwila

DSC_6695
Drodzy Wolontariusze ŚDM. Chcemy przypomnieć i raz jeszcze poprosić (tych, którzy jeszcze tego nie zrobili) o wypełnienie formularza. To zajmie tylko chwilkę. Niech Was nie zmyli nazwa „formularz rekolekcyjny”, bo nie dotyczy on tylko udziału w rekolekcjach, ale przede wszystkim realnego działania w ramach wolontariatu ŚDM.

UWAGA (!!!) Kto go nie wypełni do 30 listopada, daje nam sygnał, że przestaje być zainteresowany współpracą, a my przestajemy się z nim kontaktować w sprawie kolejnych działań, w ramach przygotowań do ŚDM. Zatem do dzieła, kochani!

Wypełnienie formularza stworzy nam bazę kontaktów z osobami realnie zainteresowanymi ŚDM w naszej diecezji.

Wystarczy kliknąć i wypełnić FORMULARZ

Europejskie Spotkanie Młodych Taize w Walencji.

taize_A3_nowy_2-2
Zanim rozpocznie się w Polsce spotkanie młodych z całego świata, warto rozważyć wyjazd na Europejskie Spotkanie Młodych wspólnoty ekumenicznej Taize. Tym razem odbędzie się ono w Hiszpanii w dniach 28.12.2015 – 01.01.2016. Na to wydarzenie wybierzemy się razem z młodymi z Archidiecezji Lubelskiej.
W ZAŁĄCZNIKU zamieszczamy formularz, w którym znajdziecie więcej informacji na temat wyjazdu, kosztów i przebiegu spotkania.
Warto przemyśleć.