Diecezjalne Wiadomości ŚDM (44)

12743637_955636421171204_3873793823918932581_n
W kolejnym wydaniu Diecezjalnych Wiadomości ŚDM usłyszycie o XIII Krajowym Forum Duszpasterstwa Młodzieży, które odbyło się w ostatni weekend w Poznaniu i Gnieźnie, o spotkaniu z wojewodą lubelskim w sprawie bezpieczeństwa podczas „Dni w Diecezji”. Przypomnimy Wam także o rekolekcjach dla wolontariuszy. Posłuchajcie.

2016-02-25 (44)_KFDM i rekolekcje

 

WIOSENNE REKOLEKCJE DLA WOLONTARIUSZY ŚDM

DSC_9575
Drodzy Wolontariusze ŚDM w diecezji!
Zadaniem każdego w Was oprócz różnych zorganizowanych akcji jest także troska o własną formację i przygotowanie duchowe do ŚDM. Dlatego zapraszamy Was na wiosenne rekolekcje, które odbędą się w dwóch turnusach (do wyboru).

W waszych skrzynkach powinna znaleźć się wiadomość od ks. Tomasza Bazana (koordynatora wolontariuszy) z informacją o rekolekcjach i sposobie zapisu. Jeśli z jakiegoś powodu taka informacja do Was nie dotarła, poniżej znajdziecie wszystkie potrzebne szczegóły, ale prosimy też taką sytuację zasygnalizować wysyłając mejla na rzecznik@sdm.zamojskolubaczowska.pl  Będziemy wtedy korygować wszelkie pomyłki w waszych adresach.
Przejdźmy do rzeczy. Czekamy na Was na rekolekcjach, które odbędą się w dniach 4-5 marca w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym w Biłgoraju (koszt 25 zł). Natomiast drugi turnus odbędzie się już po Wielkanocy w I LO i  Zespole Szkół Katolickich w Zamościu w dniach 2-3 kwietnia (koszt 20 zł).
Jak się zgłosić? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się TUTAJ .
I jeszcze BARDZO WAŻNA RZECZ! Na rekolekcje zabierzcie ze sobą numer PESEL, w celu uzupełnienia brakujących (u niektórych wolontariuszy) danych.
Czasu do rekolekcji już coraz mniej, dlatego zachęcamy do jak najszybszych zapisów.

Diecezjalne Wiadomości ŚDM (43)

rekolekcje zamosc
Zapraszamy na Diecezjalne Wiadomości Światowych Dni Młodzieży. Usłyszycie w nich, że bardzo na Was – wolontariuszy czekamy na rekolekcjach w Biłgoraju i Zamościu. Będzie też słów kilka o Krajowym Forum Duszpasterstwa Młodzieży i o kwestiach bezpieczeństwa podczas Światowych Dni Młodzieży.

Posłuchajcie.

 

2016-02-18 (43)_Rekolekcje dla wolontariuszy i bezpieczenstwo

 

Diecezjalne Wiadomości ŚDM (42)

logokwadratok
W 42. wydaniu Diecezjalnych Wiadomości ŚDM ponowiemy zaproszenie do udziału w rekolekcjach dla wolontariuszy ŚDM. Powiemy także o zbliżającym się Krajowym Forum Duszpasterstwa Młodzieży, które w tym roku odbędzie się w Poznaniu i Gnieźnie.
Zapraszamy do słuchania.

 

 

2016-02-11 (42)_Forum Mlodych i rekolekcje