REJESTRACJA KAPŁANÓW NA ŚDM KRAKÓW 2016

BOX_KSIEZA               UDZIAŁ KAPŁANÓW W ŚDM KRAKÓW 2016

1. Kapłani, którzy są opiekunami lub uczestnikami podgrup pielgrzymów (np. w ramach makrogrup diecezjalnych):

A. rejestrują swój udział w ŚDM Kraków 2016 w ramach rejestracji grup;

B. w Fazie 2 rejestracji – w zakładce „UCZESTNICY” – wypełniają formularz dla księży (dodają w nim: zdjęcie kolorowe, format en face – czyli, jak do dokumentu, format pliku – JPG, max. 300 dpi, wielkość pliku – max. 2MB – i skan „Deklaracji Stanu Kapłańskiego”);

C. wybierają odpowiedni Pakiet Pielgrzyma – przekazują darowiznę na Fundusz Solidarnościowy i uiszczają wpłatę Składki Partycypacyjnej. W Pakiecie Pielgrzyma otrzymają identyfikator (PASS), który upoważni ich do sprawowania sakramentów (pokuty, Eucharystii) w czasie ŚDM w Krakowie;

D. kapłani, którzy potrzebują zakwaterowania muszą się zarejestrować (jako PIELGRZYMI lub WOLONTARIUSZE).
Czytaj dalej

Diecezjalne Wiadomości ŚDM (57)

Mlodzi ewangelizauja 3
W czwartkowych Diecezjalnych Wiadomościach ŚDM przypominamy o sobotniej Pielgrzymce Bierzmowanych do Tomaszowa Lubelskiego.
Będzie też o tomaszowskiej wspólnocie Ruchu Światło-Życie, która w tomaszowskich szkołach prowadziła akcję informacyjno-ewangelizacyjną. Posłuchajcie.

fot. Facebook Ruch Światło-Życie „Oaza” w Tomaszowie Lubelskim

 

2016-05-26 (57)_Młodzi ewangelizują

 

Diecezjalne Wiadomości ŚDM (54)

aaaaa
54. wydanie Diecezjalnych Wiadomości ŚDM ma charakter wyłącznie wspomnieniowy. Bo w maju ubiegłego roku przeżywaliśmy niezwykle ważne wydarzenie w kontekście naszego przygotowania do Światowych Dni Młodzieży – peregrynację Znaków ŚDM, Krzyża Roku Świętego i ikony Matki Bożej Salus Populi Romani. Zapraszamy do wspólnego wspominania.

 

 

2016-05-05 (54)_Echa peregrynacji Znaków SDM